Голієнко Микола Іванович

Фото без описуГолієнко Микола Іванович народився 15 серпня 1942 року в с. Бредуни, Новосанжарського району, Полтавської області. В 1972 році закінчив Полтавський сільськогосподарський інститут за фахом «Учений агроном».

З 1973 по 1974 роки працював головним агрономом колгоспу «дружба», Карлівського району, Полтавської області.

З 1974 по 1979 роки працював головним агрономом радгоспу ім. Карла Маркса, Харківського району, Харківської області.

З 1979 по 1982 роки працював директором радгоспу «Хотімлянський».

З 1982 по 1986 роки працював першим заступником голови Вовчанського райвиконкому, начальником районного управління сільського господарства. Голова районного агропромислового об’єднання.

З 1986 по 1991 роки перший заступник Вовчанського районного Агропромисловго комплексу. З 1991 по 2002 роки працював директорм радгоспу «Хотімлянський». З 2002 року пенсіонер.