Колмаков Ілля Григорович

Фото без описуНародився 15 жовтня 1927 року в м. Тула. Батьки померли рано, виховувався в дитячому будинку м. Новосибірська. В 1944 році був призваний до лав Червоної армії, служив на бойовому кораблі Тихоокеанського флоту, приймав участь в бойових діях. Має бойові нагороди: медаль «За перемогу над Японією», медаль «Жукова», ювілейні медалі.

В 1951 році розпочав трудову діяльність на Вовчанщині. З 1967 року працює на Вовчанській державній сортовипробувальній дільниці – помічником завідуючого, а з 1971 року – директором.

Він – працелюб, добрий організатор виробництва, наставник молоді. За роки його керівництва на сортовипробувальній дільниці була висока культура землеробства, державне випробування проходило на високому агротехнічному рівні. Керована нам сортодільниця була однією з кращих не тільки в Харківській області, а й по всій Україні.

Має нагороди:

- бронзова та срібна медалі комітету ВДНГ СРСР за 1974 та 1977 роки;

- знак «Сортовипробувач СРСР»;

- знак «Сортовипробувач України».