Кривцов Олександр Станіславович

Фото без описуНародився 3 вересня 1950 р. в місті Вовчанськ Харківської області.

Освіта вища: закінчив Харківський авіаційний інститут за фахом «літакобудування».

Кандидат економічних наук, професор Харківського державного автомобільно-дорожнього технічного університету.

ПРОФЕСІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ:

1973-1976 р.р. - помічник майстра, старший інженер-технолог, заступник секретаря комітету комсомолу Харківського авіаційного заводу;

1976-1980 p.p. - завідувач відділом, другий секретар, перший секретар Харківського міського комітету комсомолу;

1980 - 1984 рр. - перший секретар Харківського обкому комсомолу;

1984 - 1987 рр. - аспірант Академії суспільних наук при ЦК КПРС, м. Москва;

1987 - 1990 рр. - перший секретар Київського районного комітету КПУ, м. Харків;

1990 - 2001 рр. - голова Київської районної ради народних депутатів м. Харкова, голова Київської районної ради м. Харкова;

2001 - 2005 рр. - заступник голови Харківської обласної державної адміністрації;

2005 -2006 рр. - голова ТОВ «РІСТА», м. Харків;

з 2006р. - перший заступник Харківського міського голови.

24 листопада 2010 р. повторно обраний першим віце-мером Харкова.

У вересні 2012 року Кривцов пішов з посади віце-мера,залишившись членом виконкому Харківської міськради.

НАГОРОДИ:

Орден „Знак пошани", орден „За заслуги" III і II ступеня, „Відмінник освіти України", міжнародна нагорода Європейської Академії бізнесу (Оксфорд), «Золотий Меркурій».