КУ «Вовчанський будинок дитячої та юнацької творчості»

Якщо Ви наберете в пошуковому рядку «Будинок дитячої та юнацької творчості Вовчанськ» то автоматично потрапите на наш сайт, де зможете знайти всю необхідну та цікаву Вам інформацію про гуртки, їх керівників і про наші досягнення http://volchbdt.ulcraft.com/. Ви зможете переконатися, що найкращим місцем, де дитина буде відчувати себе комфортно "як вдома" і при цьому розвивати свої творчі здібності під чуйним керівництвом наших висококваліфікованих педагогів з багаторічним досвідом роботи з дітьми - це Будинок дитячої та юнацької творчості.

КУ "Вовчанський будинок дитячої та юнацької творчості " має 32 гуртки з 8 напрямами. Пісні, танці, малювання, бісероплетіння, охорона навколишнього середовища, спортивні секції та багато інших гуртки з радістю приймуть в «свою сім'ю» всіх без винятку.

Незалежно від віку та статі кожна дитина зможе знайти себе та розвивати свої творчі здібності в різних напрямах.

Діяльність Будинку дитячої та юнацької творчості спрямована насамперед на виховання у дітей поваги до своєї країни, збереження звичаїв, традицій, відродження духовного та розвиток майбутнього цвіту нації.

Звичайно більшість батьків неабияк хвилює питання оплати занять,адже в інших закладах за розвиток дитини доведеться платити, але тільки не в нашому закладі. Всі заняття проводяться безкоштовно, що на сьогоднішній день є дуже важливим фактором.

У навчальному закладі працюють - 26 педагогічних працівників, на постійній основі - 12, за сумісництвом - 14.

КУ «Вовчанський будинок дитячої та юнацької творчості» здійснює свою діяльність відповідно до Закону України «Про освіту», «Про позашкільну освіту», інших чинних нормативних документів