Голієнко Володимир Миколайович

Фото без описуГолієнко Володимир Миколайович народився в місті Карлівка Полтавської області. В 1978 році його сім'я переїхала до села Хотімля. Любов до землі передалася у спадок Володимиру Миколайовичу від батька Голієнка Миколи Івановича, який все життя на різних керівних посадах працював у сільському господарстві. Душею прикипів він до села, його просторів, разом з батьком з дитинства пізнавав смак хліба, красу пшеничного лану. Хотімля стала для Володимира Миколайовича другою батьківщиною.

В 1985 році він вступив до Харківського інституту електрифікації та механізації сільського господарства, який закінчив у 1991 році за спеціальністю інженер-механік. Після вузу пов'язав своє життя з сільським господарством.

З 1997 року очолює фермерське господарство "Агростіл". Не дивлячись на молодість, відсутність досвіду, бажання працювати, перетворити фермерське господарство в успішне, процвітаюче господарство, допомогти сільським працівникам жити краще і заможніше, давало сил керівникові. Значний вплив мав батько Микола Іванович, який допомагав, щоб династія не згасла.

Володимир Миколайович докладає багато зусиль для підвищення виробничих показників фермерського господарства, бере участь у виставках сільськогосподарської техніки, що проходять в різних містечках України, знайомиться з новітніми технологіями в сільському господарстві.

Зміцнюється матеріально-технічна база фермерського господарства "Агростіл", закуповується нова ефективна техніка, будуються господарські споруди/приміщення їдальні, склади/.

Постійно дбає про свій колектив, в якому компетентні спеціалісти, більшість яких, працюють в цьому господарстві з моменту його створення.

Голієнко В.М. - не лише успішний керівник фермерського господарства, але й громадянин з активною життєвою позицією. Неодноразово обирався депутатом Хотімлянської сільської ради, є депутатом Вовчанської районної ради двох останніх скликань. Учасник реалізації цілого ряду соціальних проектів. Надає постійну фінансову підтримку Хотмлянській ЗОНІ І-ІІІ ступенів у співфінансуванні міні- проектів "Разом у майбутнє".

Фермерське господарство"Агростіл"- одне з передових господарств у Вовчанському районі. За успіхи у сільськогосподарському виробництві та активну діяльність Голієнко В.М. неодноразово був нагороджений грамотами Вовчанської райдержадміністрації та Вовчанської районної ради.