Пієв Сергій Миколайович

Фото без описуПієв Сергій Миколайович - директор ДП "Вовчанське лісове господарство" Харківського оласного управління лісового та мисливського господарства

Народився 12 березня 1953 року в с. Мала Данилівка Дергачівського району Харківської області.

З 1971 по 1973 рік служив в лавах Радянської Армії.

З 1977 по 1979 рік навчався в технікумі радянської торгівлі м. Харкова. В 2008 році закінчив Харківську державну зооветеринарну  академію за  спеціалізацією „Технологія  виробництва ї переробки продукції тваринництва”, в 2012 році здобув другу вищу освіту за спеціалізацією „Лісове і садово-паркове господарство”, а в 2015 за спеціальністю «Мисливське господарство» - магістр.

З 1992 року  працював  в магазині №63 Дзержинського продторгу. З 1995 року -  директор  приватного  підприємства „Берізка-92”. З 2001 року по 2006 рік - генеральний директор ПП „Берізка-92”. З жовтня 2006 року - Голова  правління Товариства з обмеженою  відповідальністю  „ Природоохоронного  підприємства „Ізбицьке”. З листопада 2006 року по грудень 2007 рік  призначений на посаду заступника директора по кадрам ДП «Вовчанське лісове господарство» Харківської області. З грудня 2007 року по 2012 рік генеральний  директор  ПП „Берізка-92. З жовтня 2012 року призначений на посаду директора державного підприємства «Вовчанське лісове господарство»  Харківської області.

За виконання виробничих завдань колектив Державного підприємства «Вовчанське лісове господарство» неодноразово займав перші місця серед колективів інших лісгоспів обласного управління.

Обирався депутатом районної ради м. Харкова та Харківської міської ради VІ скликання

25 жовтня 2015 року обраний депутатом Харківської обласної ради VII скликання, де очолює постійну комісію з питань аграрної політики, земельних відносин та природокористування.

Пієв Сергій Миколайович чуйний до проблем районної ветеранської організації: допомагає в ремонті пам’ятників, впорядкуванні території навколо них.  Всіляко підтримує сільські ветеранські організації, чорнобильців, допомагає ветеранам і самотнім людям похилого віку.

Окрім того, Сергій Миколайович, надає допомогу у благоустрої населених пунктів району, підтримці пенсіонерів, малозабезпечених та багатодітних сімей, навчальних закладів та закладів охорони здоров’я на селі.