Організаційний відділ

Організаційний відділ - є структурним підрозділом апарату виконавчого комітету Вовчанської міської ради, який утворюється міською радою, підзвітний і підконтрольний міській раді, підпорядкований її виконавчому комітету, міському голові та керуючому справами (секретарю) виконкому міської ради.

У своїй діяльності керується Конституцією та законами України, указами Президента України та постановами Верховної Ради України, прийнятими відповідно до Конституції та Законів України, актами Кабінету Міністрів України, розпорядженнями міського голови, рішеннями обласної та районної ради, міської ради та її виконавчого комітету, Положенням про відділ та іншими нормативно-правовими актами, які регламентують діяльність відділу.

Основні завдання відділу:

1. Організаційне забезпечення діяльності міської ради та її виконавчого комітету, засідань міської ради та виконавчого комітету, громадських слухань, інших форм діяльності міської ради, сприяння вдосконаленню роботи постійних комісій, депутатських груп і фракцій відповідно до чинного законодавства. Забезпечення взаємодії з іншими державними органами влади та місцевого самоврядування.

2. Підготовка проєкту порядку денного сесії, організація та забезпечення своєчасної підготовки матеріалів на розгляд сесії та засідань виконавчого комітету. Своєчасне оприлюднення матеріалів за рішенням сесії та засідань виконкому.

3. Організація контролю за виконанням рішень міської ради, виконавчого комітету та депутатських звернень.

4. Координація взаємодії міської ради, її виконавчих органів, підприємств, організацій, об'єднань громадян та політичних партій щодо проведення міських заходів.

5. Здійснення аналітичного, організаційного, інформаційного, забезпечення діяльності міського голови, його заступників, секретаря ради, керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету міської ради.

6. Проведення системного і моніторингового аналізу соціальних, культурних та інших процесів, які відбуваються в громаді. Забезпечення їх висвітлення на офіційному веб-сайті міської ради.

7. Організація підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів щодо діяльності структурних підрозділів міської ради, організацій, установ і підприємств, які їй підпорядковані.

8. Забезпечення протокольних заходів за участю міського голови, заступників міського голови та секретаря міської ради, застосування єдиної протокольної практики при проведенні заходів, зустрічей офіційних делегацій, робочих поїздок.

9. Забезпечення своєчасної реєстрації та розгляду звернень громадян, що надійшли до виконкому міської ради та направлення їх підрозділу, до повноважень якого належить вирішення порушених у зверненнях питань.

10. Забезпечення організації та проведення особистого прийому громадян міським головою, його заступниками, секретарем ради, керуючим справами (секретаря) виконавчого комітету, в тому числі виїзних особистих прийомів.

11. Здійснення контролю за своєчасним розглядом пропозицій, заяв і скарг громадян, які надійшли на розгляд до міськвиконкому і направлені, за дорученням керівництва, для вирішення структурним підрозділам, організаціям та міським комунальним підприємствам.

12. Проведення аналізу письмових, електронних звернень та петицій і усних звернень громадян, підготовка звітів та інформацій про стан цієї роботи, для розгляду міським головою його заступниками, виконавчим комітетом та міською радою.

13. Забезпечення доступу до публічної інформації, розгляд, опрацювання, облік, систематизація, аналіз та надання відповідей на запити на інформацію, що надходить до міської ради.

Структура відділу

Гайворонська Світлана Григорівна -

начальник відділу

Контактний телефон - 4-20-50

Електронна пошта – orgviddil.rada@gmail.com

Каб. № 24

Кучай Вікторія Геннадіївна -

заступник начальника відділу

Контактний телефон - 4-26-48

Каб. № 14

Фото без описуЛеонович Наталя Юріївна -

головний спеціаліст відділу

відповідальна за роботу зі зверненнями громадян та за доступ до публічної інформації

контактний телефон – 4- 22-78

Каб. № 18

Костоглодова Тетяна Олексіївна

Головний спеціаліст відділу

контактний телефон – 4-26-48

Каб. № 14

Мурашко Аліна Сергіївна

Головний спеціаліст відділу

контактний телефон – 4-33-00

Положення про відділ

Адреса: 62504, вул.Соборна,73, м. Вовчанськ, Харківська обл.

Розпорядок роботи:

понеділок – четвер з 8.00 год. до 17.15 год