Січень 2021

про виконання бюджету Вовчанської міської ради за січень 2021 року

(за оперативними даними).

В цілому до бюджету Вовчанської міської ради з урахуванням трансфертів та коштів спеціального фонду за січень 2021 року зараховано 22606,1 тис.грн.

Доходів до загального фонду (без урахування трансфертів) надійшло в сумі 14991,5 тис.грн., або 107,3% до плану звітного періоду (+1018,0 тис.грн.).

Доходів спеціального фонду (без урахування трансфертів) одержано 436,2 тис. грн.

Базова дотація з державного бюджету до бюджету міської ради  надійшла в повному обсязі  до запланованих лімітних призначень сумі 1028,0 тис.грн.

До бюджету територіальної громади надійшло цільових субвенцій з державного бюджету в сумі 6103,3 тис.грн., а саме:

- освітня  субвенція – 5909,0 тис. грн.;

- на здійснення підтримки окремих закладів та заходів у системі охорони здоров`я за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету – 194,3 тис. грн.

Крім того, до бюджету громади надійшла інша субвенція в сумі 47,0 тис. грн.

Бюджетні кошти спрямовувались, в першу чергу, на фінансування видатків на виплату заробітної плати, оплату спожитих енергоносіїв та комунальних послуг, продукти харчування, медикаменти.

Фінансування запланованих видатків міського бюджету проводиться в межах взятих розпорядниками коштів бюджетних зобов’язань, відповідно до встановленого порядку казначейського обслуговування видатків місцевих бюджетів.

Начальник фінансового відділу

Вовчанської міської ради                                             Ганна СТАРОДУБЕЦЬ